50

50

BENZERSİZ BİR İMZA

BÜYÜK YAŞAM ALANLARI

Bu yeni tekne, simgesel 450 ile 52 arasında mükemmel bir bağlantıdır. "Denizci ve modern" büyük bir tekne arayışında olan deniz severlere cazip bir seçenek sunuyor. Yeni görsel kimliği, arması ve gövde tasarımı ile eşsiz bir marka imzası olan performansı sunuyor. Gerçekten de, Lagoon 50'nin zarifliği, gövdesinin şekli, cömert hacimleri ve panoramik görüş açıları sayesinde her zamankinden daha gelişmiş. Benzersiz konaklama imkânları ile bu yeni model üç, dört hatta altı kabin seçeneğine sahip!

DIŞ MEKAN TARASARIMI: KONFORLU VE FONKSİYONEL

İki yandan güvenli erişime sahip bir flybridge ve mükemmel görüşe sahip bir dümen mahalli. Ayrıca, dümen mahalli arkasında tüm yastıkları depolayabileceğiniz genişlikte bir ambarı gizleyen keyifli dinlence alanı.
Denize bakan büyük bir kokpit alanı, tekneye kolay erişimi sağlayan geniş kıç ayna ve yediden yetmişe herkesi rahatlıkla ağırlamayı sağlayan geniş ve modüler yemek alanı.
Ön güvertenin keyfini daha fazla çıkarmak için çift fonksiyonlu ikinci bir havuzluk: ister oturma ister şezlong olarak kullanılabilen yastık seçenekleri ve trambolinle aynı seviyede bir yerleşim.
Kokpit ve flybridge koltuklarının altında geniş depolama alanı.

İÇ MEKAN TASARIMI: CÖMERT VE AYDINLIK HACİMLER

Her ayrıntısı sıcak ve sade bir atmosfer yaramak için planlanmış Lagoon 50, ferah ve geniş alanlar sunan yenilikçi bir mimari ortaya koyuyor. Tasarım üç, dört, beş veya altı kabinli yerleşim düzenini seçmenize olanak tanıyor!

İki ayrı seviyede birbiriyle bağlantılı alanlar sunan yenilikçi bir salon konsepti: bir yandan kokpite açılan büyük bir mutfak, diğer yandan kusursuz panoramik görüş için hafifçe yükseltilmiş ve istenildiğinde kolaylıkla yemek alanına dönüştürülebilen salon. Tekne sahibinin seçimiyle şekillenebilen yeni, zarif ve özenli ahşap işçiliği ile bezenmiş yenilikçi bir iç mekân tasarımı sunuyor.

YERLEŞİM PLANLARI

Yenilikçi bir tasarım, özenle hazırlanmış her bir detay sayesinde tekne sahibi için her bir ayrıntıyı özelleştirmek mümkün.
İç ve dış mekânlar arasında olağanüstü iletişim: açılabilir panoramik ön cam sayesinde hem salon hem de kokpitte ideal havalandırma. Bu açılır cam sayesinde ön havuzlukla kolay iletişim.
Gövdedeki panoramik camlar ve geniş lumbozlar sayesinde arka kabinlerde, duş ve tuvaletlerde gün ışığı ile olağanüstü aydınlık.
Gövdede depolama alanlarından taviz vermeden geniş hacim ve konfor: bütün kabinlerde "Ada yatak", büyük depolama hacimleri, askılı dolaplar ve kitaplıklar
Geniş alan sağlamak için teknenin sintinesine konumlandırılmış büyük tatlı su ve pis su tankları.

YENİ NESİL ARMA: PERFORMANS VE BASİTLİK

Doprudan rekabetçi VPLP'nin yarış tekneleri tasarlama deneyiminden kaynaklanan direğin daha geriye konumlandırılması, bu katamarana birçok avantaj sağlıyor: manevra kolaylığı için kendinden tramolalı (self-tacking) flok.
Daha iyi pupa seyri için geniş balon alanı: performans garantisi.
Manevra kolaylığı için daha kısa bumba.
Optimum performans için yelkenin üst bölümlerinde daha iyi hava akışı sağlayan yüksek en-boy oranına sahip ana yelken.
Ağırlığın ortaya, armanın geriye kaydırılması sayesinde baş-kıç vurmasının önemli ölçüde azalması.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Mimari Tasarım
VPLP Design
Dış Mekan Tasarımı
Patrick Le Quément
İç Mekan Tasarımı
Nauta Design
DOKÜMANLAR